טכנולוגיות מתקדמות
טכנולוגיות NO DIG
SeaQuest איכות מים

טכנולוגיות מתקדמות

מרשל הנדסה מיישמים שני תחומים עיקרים של טכנולוגיות מתקדמות:

- קידוחים אופקיים וטכנולוגיות NO-DIG לשיקום צנרת מים וביוב 

- השבחת איכות מים על ידי טיפול ב SeaQuest

 

קידוחים אופקיים וטכנולוגיות NO-DIG

למרשל הנדסה יש צוות בעל רמת ניסיון ומקצועיות גבוהה בנושאי קידוחים אופקיים וטכנולוגיות NO-DIG. מהנדסי מרשל מתמחים בהכנת דו"חות הערכת "מצב הטכנולוגיה" (SOT) המכסים את הנושאים הבאים:

     1)     אופציות לטכלנולגיות לשיקום צנרת מים וביוב ללא צורך להחלפת צנרת קימת (טכנולוגיות NO-DIG )     

     2)    שיקום מערכות ביוב המופעלות ע"י כוח הכובד וצינורות ניקוז;

     3)     שיקום צינורות לחץ לאספקת מים ולביוב;

     4)     שיקום צינורות הזנה ובריכות.

מהנדסי מרשל הנדסה מסוגלים לזהות את השיטות המתקדמות ביותר (state-of-the-art) והיכולות והמגבלות של שיטות שיקום שונות. התאמתה וישימותה של כל אחת מטכניקות אלו לשוק הישראלי בכלל, ולמערכות אספקת המים והניקוז/ביוב בפרט. יצוין כי הצוות במרשל הנדסה הינו הקבוצה היחידה בעולם של בעלי מקצוע בתחום עבודות ת"ק ללא חפירה, ששפת אמם עברית ומגוריהם בארץ. למידע נוסף אודות הנושא אנא צרו עמנו קשר.

 

השבחת איכות מים על ידי טיפול ב SeaQuest

 Sea Quest הינו חומר בלעדי לטיפול בבעיות איכות מים על בסיס פוספטים שמאושר ע'י משרד הבריאות ומשרד התקנים בארץ ובארצות נוספות. יתרון החומר לעומת פוספטים אחרים הוא שהוא לא מתפרק במים ולכן היעילות שלו גבוהה במינוני החדרה קטנים. יש לשימוש בחומר יותר מ- 18 שנות ניסיון בעולם המראות הצלחה בטיפול של בעיות איכות מים כמו קורוזיה, מים אדומים,הצתברות משקעים, תלונות מצרכנים ועוד.  Sea Quest יעיל בהסרת קורוזיה, משקעים ואבנית מצינורות קיימים ע"י החדרת החומר בלבד וללא צורך בעבודה פיזית.  למידע נוסף אודות החומר לחצו כאן או צרו עמנו קשר.