שירותי החברה
מים ביוב וניקוז
תקשורת ואנרגיה
הנדסה אזרחית

שירותי החברה

חברת מרשל הנדסה עוסקת בתכנון, פיקוח וניהול פרויקטים בתחום ההנדסה אזרחית.החברה מבצעת תכנון, בקרה, פיקוח וניהול פרויקטים בכל תחומי ההנדסה אזרחית כולל כבישים, תשתיות מים, ביוב, ניקוז, השקיה, קווי ומתקני דלק וגז,כבישים, פיתוח שטחים ציבוריים, מנהרות שרות למערכות תת קרקעיות ולכבלי חשמל, עבודות הנדסה אזרחית בתשתיות חשמל מתח עליון, תשתיות תקשורת עירוניות ובין עירוניות  וארציות , תשתיות עירוניות משולבות, קידום זמינות ופינוי תשתיות לפרויקטים רחבי היקף , תחנות שאיבה ומתקני טיהור למי שתית ומי שפכים. החברה מנוהלת ומורכבת מצוות מקצועי בעלי ניסיון של עשרות שנים בתחומים אלו בתכנון פרויקטי תשתית גדולים בארץ ובחו"ל.

 

תכנון
במרשל הנדסה התכנון מקצועי ויעיל מבוסס על ידע, ניסיון ויצירתיות.בחברתנו מאמינים כי בתכנון דקדקני ניתן למנוע את מרבית התקלות שעלולות להופיע במהלך הפרויקט. שילוב של קפדנות עם ניסיון וסביבת עבודה מתקדמת שבמרשל הנדסה יפיקו את התכנון הנכון ביותר עבורך.
בחברתנו מהנדסים המתמחים בכל הרמות. תכניות אב, תוכניות כלליות ותכנון מפורט של תשתיות מים, ביוב, ניקוז, חשמל, תקשורת ומתקני תשתית (מאגרי מים, בריכות ותחנות שאיבה). בין לקוחותינו חברות תשתית לאומיות ועירוניות לצד חברות מסחריות. 

 

 

פיקוח
במרשל הנדסה ישנם מפקחים המנוסים בכל סוגי התשתית ובכל שלבי הביצוע החל מתאום עם הגורמים השונים דרך ניהול העבודה ועד לבדיקה פרטנית של רמת הביצוע בשטח. הפיקוח בשלב הביצוע מטרתו לוודא שהעבודה נעשית כמתוכנן, ברמת האיכות הנדרשת ובלוח הזמנים שנקבע מראש. בחברתנו מתמחים בפיקוח על ביצוע של כל עבודות התשתית ברמה העירונית והלאומית.


ניהול פרויקטים
במרשל הנדסה ינהלו את הפרויקט מהיוזמה ועד לסיום המוצלח.
חברתנו תארגן את הפרויקטים עוד משלב התכנון המוקדם והמפורט ע"י בניית צוות תכנון מנוסה ומתאים לפרויקט, וזאת נוסף על בקרתם של מהנדסי החברה הבכירים. ידע נרחב בתחומי תשתית שונים מאפשרים התבוננות מפוקחת ומתקדמת בכל הקשור לתאום העבודות מול תשתיות קיימות ומתוכננות. במרשל הנדסה מתמחים בפרויקטים לאומיים, מורכבים ועירוניים.

 

בקרה
במרשל הנדסה ניסיון ואמינות שיבטיחו את ביצוע הפרויקט בתקציב ובלוח הזמנים המתוכנן. חברתנו תקיים בקרה תקציבית שוטפת, אישור עבודות חריגות מראש, מעקב לו"ז ואישור חשבונות, בכדי להעביר ליזם תמונת מצב כוללת ומפורטת בטווח הקצר והארוך. בקרה רציפה מעניקה כלי פיקוח על מידת העמידה בתוכנית, ומאפשרת לתקן את אשר נדרש. מטרתנו היא לספק פרויקטים במועד, במחיר ובאיכות שנקבעה מראש. במרשל הנדסה מתמחים בבקרה על פרויקטים עירוניים ולאומיים.

 

תאום ופינוי תשתיות
כיום עקב ריבוי תשתיות תת קרקעיות ,מורכבותן , ומשך הזמן הדרוש לפינויים  נוצר צורך אמיתי של קידום זמינות לפרויקטי תחבורה ובינוי גדולים. פרויקטים המשתרעים על שטחי אדמה גדולים והמבוצעים על צירי הדרכים הקיימות והרוויות בתשתיות (חשמל, מים, ביוב, ניקוז, תקשורת דלק, גז, השקיה, תאורה, רמזורים ןכן' ) מחייבים טיפול מקדים במטרדים המעכבים את ביצוע הפרויקט. בנוסף למורכבות, לרוב לא תמצא מידע מדויק לתשתיות הקיימות באתר ולכן בחברתנו ציוד ויכולת לאיתור התשתיות מדידתה והעלאה ע"ג תוכניות.
עקב יכולתה הרחבה של חברתנו לטפל בכל סוגי התשתית באפשרותנו לתאם לתכנן לתקצב ולקדם את פינוי התשתיות לפי התכנון  ובכך למנוע עיכובים גדולים בלוחות הזמנים, תביעות קבלניות וחריגות תקציביות כבדות.


למידע נוסף אודות החברה
לחצו כאן וצרו עמנו קשר.